REGULAMIN

 

1. Serwis www.wybierzapartament.pl jest własnością firmy "Take Rest" z siedzibą w Mysłakowicach przy ul. Daszyńskiego 3, zajmującej się obsługą oraz  pośrednictwem  w wynajmie pokoi, apartamentów, mieszkań i domów, zwanych w treści regulaminu lokalami.

2. Serwis prezentuje oferty lokali przeznaczonych do najmu krótkoterminowego, oraz umożliwia dokonanie wstępnej rezerwacji on-line wybranego przez klienta lokalu.

 

3. 1. Wstępna rezerwacja jest dokonywana na podstawie wypełnionego druku zgłoszeniowego.

 

3. 2. Terminy rezerwacji nie są wprowadzane do kalendarza rezerwacji automatycznie, każda wstępna rezerwacja musi zostać potwierdzona przez odesłanie potwierdzenia rezerwacji z podanym terminem pobytu, ceną za pobyt oraz formą płatności.

 

3. 3. Rezerwacja jest skuteczna po dokonaniu opłaty rezerwacyjnej - zadatku (jeżeli jest to zaznaczone w potwierdzeniu rezerwacji). Brak opłaty rezerwacyjnej - zadatku w określonym terminie skutkuje anulowaniem rezerwacji.

 

3. 4. Potwierdzenie rezerwacji zostanie przesłane na wskazany w druku zgłoszeniowym adres e-mail.

 

4. Wszelkie zmiany terminów przyjazdu i wyjazdu, liczby osób, rezygnacje, reklamacje, itp. należy zgłaszać przez formularz kontaktowy dostępny w serwisie.

5.1 Rezerwacje dokonywane przy pomocy serwisu są bezpłatne. Serwis nie dolicza żadnych kosztów do cen wynajmu, oraz nie pobiera prowizji od Rezerwujących

5.2 Ceny wynajmu prezentowane w serwisie mogą ulegać zmianie. Zmiana ceny nie ma wpływu na koszt wynajmu już dokonanej rezerwacji.

6. Wszelkie dane osobowe są przetwarzane dla potrzeb realizacji usługi i są udostępniane tylko właścicielom i/lub zarządcom rezerwowanych lokali.

 

7.1 Rezerwujący wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 20.08.1997.(Dz. U. Nr101 poz.926 z 2002roku)

7.2 Rezerwujący wyraża zgodę  na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 02.144.1204).

8. Serwis używa  cookie i innych technologii. 

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi  ustawieniami przeglądarki.

9. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją przez Klienta powyższego regulaminu.